Ekolumi v TOP 10

Naša spoločnosť sa za rok 2018 umiestnila v rebríčku Hospodárskych novín s názvom „Dynamicky rastúca firma s potenciálom“ v TOP 10 firiem v banskobystrickom regióne.

Rozhovor s pánom Figúrom si môžete pozrieť TU, alebo priamo na stránke hnonline.sk.

Ocenenie si môžete pozrieť TU.

Stali sme sa členom APOH

V septembri 2019 sme boli členmi Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) prijatí za člena tejto asociácie.

APOH už viac ako 20 rokov združuje podnikateľské subjekty poskytujúce široké spektrum služieb v odpadovom hospodárstve. Členstvo si veľmi vážime a veríme, že budeme aktívnym a prínosným členom.

Zoznam členov APOH TU.

Ekotopfilm 2019

Môžete si pozrieť krátky zostrih z našich prednášok na tohtoročnom podujatí Ekotopfilm v Banskej Bystrici. Návštevníci boli úžasní a sme radi, že sme sa mohli zúčastniť.

PLASTPOL 2018

Práve v týchto dňoch sa opäť koná medzinárodný veľtrh plastov PLASTPOL Kielce v Poľsku, ktorý sa už niekoľkokrát za sebou označuje za jednu z najlepších akcií v tomto odvetví v Európe.Prečítať celý článok

PLASTPOL 2017 – pozvánka

V dňoch 23. – 26. 5.2017 sa opäť bude konať medzinárodný veľtrh plastov PLASTPOL Kielce v Poľsku, ktorý sa už niekoľkokrát za sebou označuje za jednu z najlepších akcií v tomto odvetví v Európe. Príďte nás aj vy navštíviť v hale „B“, stánok „B-63“.Prečítať celý článok